تبلیغات

نسل باران

|

بانک شماره و موبایل popup window

قالب های حرفه ای وردپرس

|

پلاگین وردپرس popup window

وب سایت دانشجویان کارشناسی و ارشد کامپیوتر خرم آباد - یكی ازکارشناس‌ترین افراد در حوزه‌های مختلف رهبرانقلاب هستند_نمی‌بپذیریم افرادی در حکومت از آنچه که رهبری‎انقلاب می‌فرمایند، زاویه بگیرند
نسل باران
وب سایت دانشجویان کارشناسی و ارشد کامپیوتر خرم آباد
امام علی (ع) می فرمایند: « زکات العلم نشرهُ» زکات علم نشر آن است.
به سایت ما خوش آمدید
دكتر سعید جلیلی در جمع نمایندگان مجلس:
یكی ازکارشناس‌ترین افراد در حوزه‌های مختلف رهبرانقلاب هستند/نمی‌بپذیریم افرادی در حکومت از آنچه که رهبری‎انقلاب می‌فرمایند، زاویه بگیرند

 کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ظرفیت‌های انقلاب اسلامی منهای انفعال و انحراف، کشور را در مسیر پیشرفت جلو می‌برد.

 
به گزارش فارس، سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امروز با حضور در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در سخنانی در جمع بیش از 80 نفر از نمایندگان اظهار داشت: اگر ما تاکنون در کشور پیشرفتی داشتیم، مرهون گفتمان انقلاب اسلامی است و باید این گفتمان باز هم گفتمان قالب در کشور باشد و ادامه یابد.
 
 
 
وی افزود: تمام ادعای من این است که ما امروز در کشور ظرفیت‌های بسیار خوبی داریم و اگر این ظرفیت‌ها بر مبنای گفتمان انقلاب اسلامی آزاد شود و انفعال و انحراف از آن گرفته شود، در مسیر پیشرفت جلو می‌رود.
 
جلیلی ادامه داد: کسی که رئیس قوه مجریه می‌شود مثل راننده یک ماشین بزرگ است و باید کشور را در مسیر قانون هدایت کند.
 
جلیلی گفت: بنده نمی‌خواهم بی‌انصافی کنم و بگویم که این ماشین امروز متوقف است اما حرکتش خیلی کند است و حرکت ضعیفی دارد.
 
وی اظهار داشت: اگر ما شعاری می‌دهیم و می‌گوییم که می‌خواهیم ظرفیت‌های کشور را آزاد کنیم، باید به این شعار عمل کنیم.
 
جلیلی اضافه کرد: باید با برطرف کردن ایرادات به سرعت حرکت این ماشین شتاب دهیم. همچنین ما باید از اسناد بالادستی مانند برنامه و بودجه و سند چشم‌انداز و سایر قوانین از جمله هدفمندی و اصل 44 به خوبی بهره بگیریم.
 
این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در این سالها مصوباتی را در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی می‌گذراندیم که رهبر انقلاب در رابطه با آن فرمودند این مصوبات خوب است ولی روی کاغذ است و باید اجرا شود و به نتیجه برسد.
 
جلیلی گفت: اگر به قوانین عمل شود، ادعای ما مبنی بر آزاد شدن ظرفیت‌ها هم محقق خواهد شد.
 
وی ادامه داد: در اول انقلاب دشمنان طمع کردند و به ایران حمله کردند و دلیل حمله آنها این بود که فکر می‌کردند ساختار کشور قدرت دفاع ندارد؛ وقتی سازوکار متناسب با آن دفاع را مهیا کردیم، موفق شدیم.
 
جلیلی افزود: امروز ما نه تنها ایرادات دستگاه‌های اجرایی را باید برطرف کنیم بلکه باید کاری کنیم که حرکت آنها شتاب بگیرد.
 
وی با اشاره به موضوع فساد 3هزار میلیاردی اظهار داشت: ما 6 ماه جلسات متعددی در این رابطه داشته‌ایم؛ یک دلیل در این رابطه این بود که سازوکارهای اقتصادی ما دچار مشکل بود.
 
دبیر شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: ما نباید برای مبارزه با فساد اقتصادی، اول به دنبال بحث‌های امنیتی و پلیسی برویم بلکه باید اول سازوکارهای جلوگیری از آن را فراهم کنیم.
 
جلیلی با تأکید بر تعامل دولت، مجلس و قوه قضاییه گفت: این سه قوه با هم می‌توانند کشور را در مسیرش جلو ببرند و اگر در روابط آنها اخلال ایجاد شود، دچار مشکل می‌شویم.
 
در این جلسه، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده دشتستان در سخنانی خطاب به جلیلی گفت: شکی در اینکه شما کاندیدای اصلح داوطلبان موجود هستید نیست.
 
وی افزود: تمام جریان زر و زور و ثروت همواره در مقابل جریان و گفتمان انقلاب اسلامی ایستادند و خواهند ایستاد؛ رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌هایشان فرموده‌اند که «من دیپلمات نیستم، انقلابی‌ام»‌، رئیس‌جمهور رهبر معظم انقلاب هم باید انقلابی باشد و فکر می‌کنم این ویژگی در شما وجود دارد که حاکی از صداقت شماست.
 
موسوی‌نژاد ادامه داد: شما برای احیای گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری حضور یافتید و به نظرم باید موضع شفاف و روشنی در برابر جریان انحرافی بیان کنید، چرا که عده‌ای این خط تخریب را پیش گرفتند که جریان انحرافی در حال حمایت از شماست، لذا به نظر می‌رسد باید این موضوع را به درستی تبیین کنید که به طور شفاف مقابل جراین انحرافی ایستاده‌اید.
 
در ادامه این جلسه سعید جلیلی در پاسخ به نماینده دشتستان گفت: ما از هر انحرافی به شدت پرهیز می‌کنیم و نمی‌توانیم بپذیریم افرادی در حکومت از آنچه که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند، زاویه بگیرند.
 
وی با تأکید بر اینکه کارشناس‌ترین فرد در حوزه‌های مختلف رهبر معظم انقلاب است، گفت: پیشرفت‌های ما در همه عرصه‌ها زمانی که التزام بیشتری به رهبر معظم انقلاب داشته‌ایم، همواره بیشتر و بهتر بوده است.
کد خبر:158670 -


درباره وبلاگ


امام صادق(ع) می فرمایند: «اِنُّ لِکلِّ شیءٍ زکاةً و زکاةُ العِلمِ اَنْ یُعَلِّمَهُ اَهلَهُ» برای هر چیزی زکاتی است،و زکات علم آن است که آن را به اشخاص شایسته بیاموزید. (منبع: تحف.ص 364)

امام علی (ع) می فرمایند: « زکات العلم نشرهُ» زکات علم نشر آن است.

مدیر وبلاگ : s1390
مطالب اخیر
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
دریافت كد ختم صلوات
کلیه حقوق این وبلاگ برای وب سایت دانشجویان کارشناسی و ارشد کامپیوتر خرم آباد محفوظ است